Zimní čepice

Čepice Irwin

Čepice Irwin - Šedá melanže
Jednovrstvá čepice protáhlého tvaru (beanie) s dvakrát přeloženým okrajem. Jednovrstvá čepice protáhlého tvaru (beanie) s dvakrát přeloženým okrajem. Obvod hlavy: 58 cm. 1x1 Žebrový úplet100% Akryl.

Čepice Boreas s políčkem na logo

Čepice Boreas s políčkem na logo - Bílá
Novinka
Jednovrstvá čepice protáhlého tvaru (beanie) s dvakrát přeloženým okrajem. Políčko pro umístení logo. 1x1 Žebrový úplet100% Akryl, Contrast fabric, Tkaný100% Polyester.

Čepice Caliber

Čepice Caliber - Bílá
Štítek ve formě poutka se značkou. Fleecová čepice s detailem uzavřeného prošití, které odděluje dvouvrstvý lem čepice s oboustranně protižmolkující úpravou od horní, hlavové části. Štítek Elevate ve formě poutka je našit z lícové strany a v rubové straně je vyšito logo Elevate. Fleece100% Polyester, 260 g/m2.

Čepice Level

Čepice Level - Bílá
Dvouvrstvá čepice protáhlého tvaru (beanie). Štítek ve formě poutka se značkou. 1x1 Žebrový úplet100% Akryl.

Pletená čepice Mighty s LED čelovkou

Pletená čepice Mighty s LED čelovkou
Dvouvrstvá čepice protáhlého tvaru (beanie). Ohrnutý lem. Záševky ve špici, aby tvar dokonale seděl. Odnímatelné a dobíjecí přední světlo. Čepice typu beanie je zhotovena z hrubého žebrovaného úpletu, materiál 100% akryl, se záševky ve špici, aby tvar dokonale seděl. Je opatřena snímatelnou LED čelovkou - se třemi nastaveními jasu - kterou lze vytáhnout z ohrnutého lemu před praním a lze ji dobíjet USB kabelem. 1x1 Žebrový úplet100% Akryl.

Čepice s LED čelovkou Lucina

Čepice s LED čelovkou Lucina
Výprodej
Kontinuální systém LED světel. Tato čepice je vyrobena ze 100% akrylu a jistě zaujme čelovkou, která se dodává včetně LED světla a baterie. 1x1 Žebrový úplet100% Akryl.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku