Utěrky a ubrousky

Vlhké Ubrousky Hygiene

Vlhké Ubrousky Hygiene - Bílá
10 ks vlhkých ubrousků v uzavíratelném obalu s bílým uzávěrem. Rozložená velikost ubrousku: 20×15 cm. Ideální pro tamponový tisk nebo plnobarevnou vinylovou samolepku.

Vlhčené ubrousky Dellea

Vlhčené ubrousky Dellea - white
Vlhčené čistící ubrousky 10 ks v obalu. Nesložené ubrousky o velikosti 15x20cm.Tento předmět je klasifikován jako kosmetická položka. Tento předmět je klasifikován jako kosmetická položka.

Vlhčený ubrousek Napklean

Vlhčený ubrousek Napklean
Osvěžující vlhčený ubrousek na ruce a obličej. Vyrobeno v EU. Tento předmět je klasifikován jako kosmetická položka.

Elisabeth čisticí ubrousek

Elisabeth čisticí ubrousek
Vlhčené ubrousky k čištění rukou a často používaných povrchů (smartphones, nákupní košíky, klávesnice atd.). Dodává se v obalu pokrytém hliníkem (8,5 × 6 cm) a ke snadnější manipulaci na jakémkoli velkém povrchu lze rozložit na 18 × 12 cm. Obsahuje 70 % isopropylalkoholu, který má čisticí účinky a po použití rychle vysychá. Baleno v kartonové krabici o rozměrech 15,5 x 12 x 8,5 cm.

Dezinfekční Ubrousek Masup - Bílá

Dezinfekční Ubrousek Masup - Bílá
Individuálně balený dezinfekční vlhký urousek s alkoholem pro čištění rukou a povrchů. Rozložený neotevřený ubrousek: 15,5 × 16,5 cm. Min. mn.: násobky 100 ks.

Graid MyKit ochranná sada

Graid MyKit ochranná sada
Ochranná sada Graid užitečná k uložení doma, v autě, nebo při cestě na dovolenou. Obsah sady: 1 obličejová maska, 4 ruční čisticí ubrousky a 1 pár rukavic. Všechny položky v sadě splňují všechny platné předpisy EU. Cena zahrnuje plnobarevný potisk.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku