Sportovní elektronika

Activity Tracker AT300

Activity Tracker AT300 - Grey
Perfektní chytrý náramek pro outdoorové aktivity. Na displeji Vám umožní sledovat Vaše výkony: krokoměr, čas, vzdálenost, spálené kalorie nebo kvalitu spánku. Funguje také jako dálková spoušť pro Váš fotoaparát. Bezplatná aplikace je kompatibilní s operačním systémem Android a iOS. Kabel micro USB je součástí balení. Dodáváno v luxusním dárkovém balení.Objednávka v hodnotě nižší než 500 € bude navýšena o manipulační poplatek 20€. Plast, Silikonový plast.

Smartwatch SW8

Smartwatch SW8
Smartwatch SW8. Tyto chytré hodinky se připojí k chytrému telefonu s Androidem a udržují přehled o všech Vašich upozorněních. Snadné čtení na velkokapacitní obrazovce. Bezplatná aplikace je kompatibilní s operačním systémem Android. Připojují se ke smartphonu přes Bluetooth. Hlavní funkce: hands-free telefon, dálková spoušť fotoaparátu, zobrazuje upozornění na e-mail a sociální média, krokoměr. Baterie vydrží jeden celý den bez dobíjení. Komfortní silikonový pásek, vhodný rovněž při sportovních aktivitách. Micro USB kabel je součástí balení. Dodáváno v luxusním dárkovém balení.Objednávka v hodnotě nižší než 500 € bude navýšena o manipulační poplatek 20€. Plast a Silicon.

Aktivity Tracker AT800

Aktivity Tracker AT800
Nový chytrý náramek, první s barevným dotykovým displejem. Plastový displej. Hlavní funkce: spálené kalorie, vzdálenost, srdeční tep a monitor krevního tlaku. IP67 vodotěsné. Bezplatná aplikace je kompatibilní s Androidem a iOSem. Dobíjí se přes micro USB kabel (součástí balení) a dodává se v luxusní dárkové krabičce. Plast, Silikonový plast.

Tracker aktivity Prixton AT801

Tracker aktivity Prixton AT801
IP67 je voděodolný tracker aktivity s barevným, dotykovým displejem o rozměru 0,96 palce. Hlavní funkce: monitor tepové frekvence, krokoměr, vzdálenost, kalorie, monitor spánku, upozornění pro sedavý životní styl, upozornění Bluetooth 4.0. Kompatibilní s Android 4.4 a vyšší / IOS 8.1 a vyšší. Baterie 50 mAh. Pohotovostní doba: 7 dnů. Přímé dobíjení pomocí USB. USB kabel součástí balení. Dodáváno v luxusním dárkovém pouzdře.Objednávka v hodnotě nižší než 500 € bude navýšena o manipulační poplatek 20€. ABS plast, Silikonový plast.

Chytré hodinky Prixton SW41

Chytré hodinky Prixton SW41
Chytrý náramek s 1,39'' LCD obrazovkou s rozlišením 400x400 pixelů. Sledování srdeční frekvence, řízení denní činnosti a oznámení. Vestavěná GPS, Bluetooth 4.0, kamera o rozlišení 2 megapixely. Slot pro SIM kartu. Podporuje IOS 8.0 + a Android 4.4 a vyšší. Kapacita baterie: 350 mAh. Dodává se v luxusní dárkové krabičce. Plast, Silikonový plast.

Smartwatch SW15

Smartwatch SW15
Chytré hodinky s hladkým a kompaktním designem. Jejich kovové pouzdro obsahuje velkokapacitní displej pro nejvyšší čitelnost údajů a ikon. Bezplatná aplikace je kompatibilní s operačním systémem Android a iOS. Hlavní funkce: SIM karta a slot micro SD, hands-free telefon, fotoaparát, dálková spoušť, MP3 přehrávač a oznámení pro sociální média a e-mail. Hodinky mohou sledovat kvalitu Vašeho spánku a aktivity. Dobíjejí se pomocí kabelu micro USB, který je součástí balení. Dodáváno v luxusním dárkovém balení.Objednávka v hodnotě nižší než 500 € bude navýšena o manipulační poplatek 20€. Kov, Silikonový plast.

Prixton activity tracker AT700

Prixton activity tracker AT700
Vodotěsný, chytrý náramek, Bluetooth 4.0 kompatibilní s Android 4,3+ a iOS 8.0 nebo vyšší. Baterie 150 mAH, výdrž až 1 týden v úsporném režimu. Hlavní funkce: srdeční tep, spálené kalorie, monitor spánku, pohyby při plavání, krokoměr. Můžete přehrávat svou oblíbenou hudbu a pořizovat fotografie z dálky. Upozornění na hovory a zprávy. Dodáno v pěkné dárkové krabičce.Objednávka v hodnotě nižší než 500 € bude navýšena o manipulační poplatek 20€. Plast, Silikonový plast.

Smartwatch SWB225

Smartwatch SWB225
Tento kruhový smartwatch má kovové pouzdro, silikonový náramek a skvělý vzhled. Aplikace je volně dostupná ke stažení je kompatibilní se systémem Android nebo iOS. Hlavní funkce: tepová frekvence, notifikace, notifikace steps, sedentary připomínka a Bluetooth 4.0.Objednávka v hodnotě nižší než 500 € bude navýšena o manipulační poplatek 20€. Kov, Silikonový plast.

Smartwatch SW16

Smartwatch SW16
Výjimečné chytré hodinky. Jejich silikonové pouzdro a pásek se ideálně hodí pro outdoorové aktivity. Velký displej pro snadnou čitelnost. Bezplatná aplikace je kompatibilní s operačním systémem Android a iOS. Hlavní funkce: hands-free telefon, dálková spoušť, připomenutí volání, textových zpráv a událostí, krokoměr, funkce anti-lost a stopky. Budou také sledovat kvalitu Vašeho spánku. Dobíjení pomocí kabelu micro USB (součástí balení). Dodáváno v luxusním dárkovém balení.Objednávka v hodnotě nižší než 500 € bude navýšena o manipulační poplatek 20€. Plast, Silikonový plast.

Vodotěsné chytré hodinky SWB25 Prixton

Vodotěsné chytré hodinky SWB25 Prixton
Tyto hranaté chytré hodinky mají silikonové tělo a řemínek. Tělo je vodotěsné do 3 metrů a je ideální pro outdoorové aktivity. Bezplatná aplikace je kompatibilní s Androidem a iOSem. Chytré hodinky využívají Bluetooth a mají handsfree. Hlavní funkce: srdeční frekvence, oznámení, počet kroků, monitor spánku, spálené kalorie. Pořizujte obrázky a poslouchejte hudbu s chytrými hodinkami a dostávejte upozornění na zprávy, e-maily a sociální sítě. Baterie 360 mAH, možnost dobít pomocí magnetického konektoru. Součástí je oranžový a žlutý řemínek.Objednávka v hodnotě nižší než 500 € bude navýšena o manipulační poplatek 20€. Plast, Silikonový plast.

Activity Tracker AT701

Activity Tracker AT701
Nový smart-náramek s plnohodnotnou dotykovou obrazovkou. Dvoubarevný řemínek z polykarbonátu a silikonu. Hlavní funkce: počítadlo spálených kalorií, vzdálenosti a srdeční frekvence. Produkt splňuje normu odolnosti vůči vodě IP67. Volně dostupná aplikace je kompatibilní se systémy Android a iOS. Nabíjí se pomocí micro-USB kabelu, který je součástí balení. Produkt je dodáván v luxusní dárkové krabičce.Objednávka v hodnotě nižší než 500 € bude navýšena o manipulační poplatek 20€. Plast, Silikonový plast.

Chytré hodinky SWB221

Chytré hodinky SWB221
Tyto kulaté chytré hodinky mají silikonové tělo a řemínek, což zvýrazňuje jeho atraktivní kulatý design a jsou ideální pro vaše outdoorové aktivity. Bezplatná aplikace je kompatibilní s Android nebo iOS. Hlavní funkce: Krokoměr, dálkové ovládání kamery, monitor spánku, pohybová připomínka. Je dodáván v luxusním dárkovém balení.Objednávka v hodnotě nižší než 500 € bude navýšena o manipulační poplatek 20€. Plast, Silikonový plast.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku