Selfie tyče a držáky

Zrcátko LED Selfie

Zrcátko LED Selfie - Bílá
Lze snadno přidělat na mobilní telefon. Ideální k pořizování fotografií a videí ve tmě. Dodává dostatek světla ke zlepšení kvality vašich fotografií nebo videa. ABS plast.

Dálková clona na klíče Selfie Bluetooth®

Dálková clona na klíče Selfie Bluetooth® - Černá
S touto dálkovou clonou na klíče Bluetooth® pořídíte skvělá selfíčka. Jednoduše spojte svůj mobil s dálkovou clonou a můžete začít. Kompatibilní s verzemi iOS 5.0 a vyšší a rovněž Android 4.2 a vyšší. Součástí je dvojitý kovový kroužek na klíče a návod. ABS plast.

Mini Selfie držák s poutkem

Mini Selfie držák s poutkem - Černá
Tlačítko na rukojeti umožňuje snadné pořizování snímků. Selfie tyčku lze prodloužit, obsahuje šňůrku, kterou můžete snadno nosit na zápěstí. Je ideálním doplňkem při cestování. Baleno v dárkovém balení. EVA pěna, Kov.

Držák Wire Selfie

Držák Wire Selfie - 0ranžová
Držák Wire Selfie. Pořiďte si skvělé selfíčko tímto prodlužovacím držákem na selfie (lze prodloužit na 90 cm). Nevyžaduje baterii ani použití žádné aplikace. Jednoduše zapojíte audio konektor 3,5 mm do svého telefonu (kompatibilní se všemi mobilními telefony iOS) a stisknete tlačítko na rukojeti. Nastavitelný držák na telefon je vhodný pro všechny chytré telefony. Lze použít s mobilními telefony Android, Samsung a dalšími, které obsahují integrovaný fotoaparát a využívají funkci časovací samospouště. Silikon, ocel a PVC. Silikonový plast, Ocel, PVC.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku