Pouzdra a držáky na mobily

Blokáda kamery

Blokáda kamery - Bílá
Toto průsvitné balení 3 ks blokád kamery chrání Vaši bezpečnost a soukromí ve Vašich mobilních zařízeních. Jednoduše přiložte na svou webovou kameru, na chvíli pevně přitiskněte, až blokáda pevně přilne k povrchu. Blokáda zakryje Vaše webové kamery, když se zrovna nepoužívají a zabrání hackerům webkamer, aby Vás sledovali. Když potřebujete webovu kameru použít, přesunutím si ji otevřete. Zámek musí být na místě, aby se blokáda samovolně neotevřela. Lze je použít pro zakrytí přední kamery na telefonech, tabletech a hodí se na většinu notebooku a počítačů. ABS plast.

Nabíjecí kabel Versa 3-v-1 v pouzdru

Nabíjecí kabel Versa 3-v-1 v pouzdru - Bílá
Nabíjecí kabel Versa 3-v-1 je oddáván v kulatém pouzdru s kabelem multi USB, který obsahuje koncovku USB typu C a dvojitý konektor 2-v-1 kompatibilním s přístroji Apple® iOS i Android. ABS plast.

Držák / stojan na telefon Prone

Držák / stojan na telefon Prone - Bílá
Ržák / stojan na telefon je navržen pro pohodlné sledování filmů a přijímání hovorů hands-free. Samolepící materiál je bezpečně připevněn na zadní straně smartphonu. Může se také použít pro pevnější uchopení při psaní nebo používání stylusu. ABS plast. ABS plast.

Nabíjecí kabel Trace 3-v-1 s karabinkou

Nabíjecí kabel Trace 3-v-1 s karabinkou - Bílá
Nabíjecí kabel Trace 3-v-1 se dodává na šňůrce (lanyardu) a sestává z otočné koncovky typu C a dvojitého konektoru 2-v-1 kompatibilní se všemi telefony Android a iOS. Otočná popruhová karabinka je skvělá pro připevnění také vaší jmenovky. Podporuje pouze nabíjení. Polyester.

Pouzdro na telefon s blokádou RFID

Pouzdro na telefon s blokádou RFID - Navy
Toto otvírací pouzdro se hodí k většině chytrých telefonů, k nimž blokuje všechny signály z příchozích telefonních hovorů, textových zpráv a upozornění z Vašich telefonů. Může dokonce zablokovat signály WiFi a Bluetooth®, zatímco telefon leží uvnitř pouzdra. Odstraňuje lidskou chybu při řízení nebo když se potřebujete soustředit. Polyester.

Telefonní pouzdro na karty Pose s RFID se stojánkem

Telefonní pouzdro na karty Pose s RFID se stojánkem - Černá
Toto telefonní pouzdro na karty s RFID ochrání Vaše platební karty a různé průkazy a uchová tak vaši totožnost v bezpečí. Pouzdro můžete pohodlně přilepit na zadní stranu svého telefonu. Dvě kapsičky v telefonním pouzdře mohou uschovat až dvě karty. Lze jej rovněž použít jako stojánek na telefon. 300DPolyester.

Stojánek telefonu a držák Flection

Stojánek telefonu a držák Flection - Bílá
Stojánek telefonu a držák Flection lze použít jako stojánek telefonu přilepením jedné strany k zadní části telefonu a otevřením pouzdra k přilepení druhé strany k libovolnému pevnému povrchu. Ideální pro přístrojové desky aut. PP plast.

Herní ovladač Win

Herní ovladač Win - Černá
Herní ovladač. S tímto herním ovladačem můžete dosáhnout při svých oblíbených hrách na chytrém telefonu ještě vyšších skóre. Zadní strana ovladače je opatřena klipem, s nímž jej lze snadno připevnit k jakémukoli chytrému telefonu. Dodáváno v průhledném pouzdru, v němž můžete ovladač uchovávat, když jej nepoužíváte. ABS plast. ABS plast.

Hudební rozbočovač a držák mobilu Spartacus, 2-v-1

Hudební rozbočovač a držák mobilu Spartacus, 2-v-1 - Bílá
Produkt umožňuje dvěma lidem poslouchat současně jeden audiopřehrávač, každý vlastními sluchátky. Produkt lze také použít jako držák mobilu upevněním přísavného držáku na zadní straně stojánku. Lze použít s chytrými telefony, tablety a všemi hudebními přehrávači s audio konektorem 3,5 mm. ABS plast, Silikonový plast.

Nabíjecí kabel Troop 3-v-1

Nabíjecí kabel Troop 3-v-1 - Bílá
Doporučujeme
Nabíjecí kabel Troop 3-v-1 se skládá z koncovky USB typu C a s dvojitým konektorem 2-v-1 kompatibilním s přístroji Apple® iOS i Android. Je opatřen klipem s karabinkou pro snadné zavěšení k tašce či kabelce. ABS plast.

Držák a stojánek na telefon Plane

Držák a stojánek na telefon Plane - Stříbrný
Tento stojánek na telefon podepře váš chytrý telefon, abyste pohodlně sledovali filmy nebo přijímali telefonní hovory. Adhezivní zadní strana se pevně přilepí k zadní stěně chytrého telefonu. Lze jej také použít pro bezpečnější uchopení, když používáte stylus nebo jím píšete za pohybu. ABS plast.

Cestovní pouzdro EVA

Cestovní pouzdro EVA - Bílá
V tomto tvarovaném pouzdře EVA můžete bezpečně ukládat a přenášet veškeré Vaše technické příslušenství, jako jsou sluchátka, kabely nebo malá zařízení. Dokonalá velikost, která se vejde do kapsy a je ideální při cestování. EVA plastic.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku