Kosmetické tašky

Toaletní taška Frodeau

Toaletní taška Frodeau - Měděná
Rozbalte toaletní tašku za 3 sekundy uvolněním tkaniček. Sbalte rychle zatažením tkaniček. Příslušenství není součástí. 210DPolyester.

Sada cestovních lahviček Munich schválená leteckými společnostmi

Sada cestovních lahviček Munich schválená leteckými společnostmi - Bílá
Toaletní taška schválená leteckými společnostmi, kterou si můžete vzít s sebou na palubu letadla. Obsahuje dvě lahvičky 50 ml, jednu lahvičku 90 ml, jeden rozprašovač a nálevku. Lahvičky, rozprašovač a nálevka jsou baleny v sáčku, dodávají se samostatně, nikoli v pouzdru. Reklamní potisk nelze provést na komponentech. PVC.

Kosmetická taška

Kosmetická taška
Kosmetická taška. Chraňte svůj majetek s touto taškou. Termo PU.

Sada cestovních lahviček Tokyo schválená leteckými společnostmi

Sada cestovních lahviček Tokyo schválená leteckými společnostmi
Opakovaně uzavíratelné pouzdro Zip-top pro cestování v souladu s TSA. Obsahuje 3 plnitelné lahvičky 60 ml, 1 plnitelný rozprašovač 60 ml a miniaturní nálevku. Lahvičky a nálevka jsou baleny v sáčku, dodávají se samostatně, nikoli v pouzdru. Reklamní potisk nelze provést na komponentech. PVC.

Toaletní taška Suite

Toaletní taška Suite
Chytrá, malá a kompaktní závěsná toaletní sada s kovovým háčkem na zadní straně. Hlavní prostor se všitými elastickými kapsami pro toaletní potřeby a praktické přihrádky z průhledné síťoviny. 600DPolyester.

Toaletní taška Global

Toaletní taška Global
Toaletní sada s kovovým háčkem na zadní straně, všité elastické kapsy pro toaletní potřeby s přední kapsou ze síťoviny na zip pro doplňky, opatřená uchem. 600DPolyester.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku