Kancelářské potřeby

Středně velký lepenkový zápisník Espresso

Středně velký lepenkový zápisník Espresso - Přírodní
Lepenkový zápisník přírodního vzhledu s látkovou vazbou. Obsahuje 80 čistých listů (70 gsm), stužku k založení stránky, poutko na pero a samostatnou tečkovanou a linkovanou šablonu. Lepenka.

Vázaný poznámkový blok A5 Nova

Vázaný poznámkový blok A5 Nova - Bílá
Novinka
Poznámkový blok s imitací kůže A5 (14,2 cm x 21,4 cm) (koženka) s elastickým páskem, záložkou, smyčkou na pero a skládací zadní kapsou. Obsahuje 96 listů řádkovaných krémových papírů o hmotnosti 80 g/m2 a je nabízen v bílém pouzdru Journalbook. Koženkový papír.

Zápisník Hyatt s perem

Zápisník Hyatt s perem - Bílá
Zápisník s 80 listy poznámkového linkovaného papíru A6. Obsahuje kuličkové pero shodné barvy a s měkkým úchopem. PP plast.

Fotbalový zápisník Rowan A5

Fotbalový zápisník Rowan A5 - Bílá
Fotbalový zápisník A5 s elastickým uzávěrem shodné barvy, s fotbalovou dekorací a shodnou páskou. Obsahuje 80 listů linkovaného papíru 70 g/m2 s fotbalovým míčem v dolním vnějším rohu. Na první straně je znázorněno fotbalové hřiště. Ideální pro hráče fotbalu. PU Plastic.

Osvětlený stolní stojánek Glint

Osvětlený stolní stojánek Glint - Černá
Osvětlený stolní stojánek Glint je multifunkční stojánek, který lze použít jako stojan na chytré telefony a tablety, ale také k uložení per. Na čelní straně vyryjte své logo a sledujte, jak se rozsvítí, jakmile do stojánku vložíte přístroj. ABS plast.

Portfolio A4 Veela

Portfolio A4 Veela - Modrá
Portfolio A4 se zapínáním na háček a poutko. Obsahuje bílou tabulku a 30 stránek linkovaného poznámkového bloku. Součástí jsou značkovače a utěrka. 600DPolyester.

Revello zápisník A5 s měkkými deskami

Revello zápisník A5 s měkkými deskami - Tmavě modrá
Zápisník s měkkou flexibilní obálkou (velikost A5) s integrovaným elastickým uzávěrem, stužkou na založení stránky, smyčkou na pero, kapsou na dokumenty na vnitřní zadní obálky a 80 listy (80g papíru) krémového papíru. Baleno v černém pouzdru. Thermo PU plast.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku