Kabely

Fun Tri-twist™ with charging cable

Fun Tri-twist™ with charging cable - Černá Sytá
Hračka Fun Tri-twist™ se dodává s funkci nabíjení, obsahuje kabel USB typu A, zabudovaný nabíjecí kabel 2-v-1 a nabíjecí kabel typu C pro většinu telefonů. Můžete si hrát a současně nabíjet! K nabití přístrojů Apple zasuňte do přístroje koncovku kabelu bez kolíků, k nabití přístrojů Android zasuňte do přístroje kabel koncovkou s kolíky. ABS plast.

Náramek z nabíjecím kabelem 2 v 1

Náramek z nabíjecím kabelem 2 v 1 - Bílá
Tento napájecí kabel 2 v 1 je opatřen měkkou ochrannou klapkou, která obsahuje adaptér USB typu A a kompatibilní adaptér 2 v 1 pro zařízení Apple iOS a zařízení Android. Konektory lze spojit a poté budou fungovat jako náramek. Lze personalizovat logem. Podporuje pouze nabíjení. Silikonový plast.

Nabíjecí kabel Versa 3-v-1 v pouzdru

Nabíjecí kabel Versa 3-v-1 v pouzdru - Bílá
Nabíjecí kabel Versa 3-v-1 je oddáván v kulatém pouzdru s kabelem multi USB, který obsahuje koncovku USB typu C a dvojitý konektor 2-v-1 kompatibilním s přístroji Apple® iOS i Android. ABS plast.

Napájecí kabel 3-in-1 Triple

Napájecí kabel 3-in-1 Triple - Bílá
Tento zatahovací napájecí kabel 3 v 1 se skládá z adaptéru USB typu C a duálního adaptéru 2 v 1 pro zařízení Apple iOS a Android. Všechny adaptéry podporují nabíjení a přenos dat. ABS plast.

Držák / stojan na telefon Prone

Držák / stojan na telefon Prone - Bílá
Ržák / stojan na telefon je navržen pro pohodlné sledování filmů a přijímání hovorů hands-free. Samolepící materiál je bezpečně připevněn na zadní straně smartphonu. Může se také použít pro pevnější uchopení při psaní nebo používání stylusu. ABS plast. ABS plast.

Nabíjecí kabel Trace 3-v-1 s karabinkou

Nabíjecí kabel Trace 3-v-1 s karabinkou - Bílá
Nabíjecí kabel Trace 3-v-1 se dodává na šňůrce (lanyardu) a sestává z otočné koncovky typu C a dvojitého konektoru 2-v-1 kompatibilní se všemi telefony Android a iOS. Otočná popruhová karabinka je skvělá pro připevnění také vaší jmenovky. Podporuje pouze nabíjení. Polyester.

Nabíjecí kabel Ecliptic 3 v 1

Nabíjecí kabel Ecliptic 3 v 1 - Hnědý
Kabel Ecliptic 3 v 1 je uložen v měkkém ochranném pouzdře. Jedná se o dvojitý splétaný kabel z nylonu s 90stupňovým rozhraním koncovky USB typu C a duální kompatibilní koncovku 2 v 1 pro zařízení Apple iOS a Android. Podporuje nabíjení a datový přenos. Délka kabelu: 50 cm. ABS plast, PU Plastic.

Herní ovladač Win

Herní ovladač Win - Černá
Herní ovladač. S tímto herním ovladačem můžete dosáhnout při svých oblíbených hrách na chytrém telefonu ještě vyšších skóre. Zadní strana ovladače je opatřena klipem, s nímž jej lze snadno připevnit k jakémukoli chytrému telefonu. Dodáváno v průhledném pouzdru, v němž můžete ovladač uchovávat, když jej nepoužíváte. ABS plast. ABS plast.

Nabíjecí kabel Troop 3-v-1

Nabíjecí kabel Troop 3-v-1 - Bílá
Doporučujeme
Nabíjecí kabel Troop 3-v-1 se skládá z koncovky USB typu C a s dvojitým konektorem 2-v-1 kompatibilním s přístroji Apple® iOS i Android. Je opatřen klipem s karabinkou pro snadné zavěšení k tašce či kabelce. ABS plast.

Dobíjecí kabel Capsule 3-v-1

Dobíjecí kabel Capsule 3-v-1 - Černá
Nabíjecí kabel Capsule 3-v-1 lze uložit do hliníkového tubusu, který obsahuje kabel s USB koncovkou typu A, koncovkou USB typu C a s dvojitým konektorem 2-v-1 kompatibilním s přístroji Apple® iOS i Android. Dodává se s přívěskem na klíče. Hliník.

Napájecí kabel Posh 3 v 1

Napájecí kabel Posh 3 v 1 - Hnědý
Tento praktický napájecí kabel je opatřen měkkou ochrannou klapkou, která obsahuje adaptér USB typu C a dvojitý kompatibilní adaptér 2 v 1 pro zařízení Apple iOS a zařízení Android. Kroužek připevní nabíjecí sadu k Vašim klíčům nebo tašce. PU Plastic.

Klíčenka s nabíjeím kabelem 3 v 1

Klíčenka s nabíjeím kabelem 3 v 1 - Černá
Tato navíjecí klíčenka s napájecím kabelem 3 v 1 je opatřena měkkou ochrannou klapkou, která obsahuje adaptér USB typu A, vysokorychlostní adaptér USB typu C a kompatibilní adaptér 2 v 1 pro zařízení Apple iOS a zařízení Android. Kabely lze ovinout kolem zařízení. Dodáváno s klíčenkou pro případ, že budete na cestách. Zařízení Apple iOS se nabíjí stranou bez kolíčků. Zařízení Android se nabíjí stranou s kolíčky. ABS plast.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku