Hrnky

Keramický hrnek s dřevěným víčkem/táckem Hearth

Keramický hrnek s dřevěným víčkem/táckem Hearth - Černá / Bílá
Stylový keramický hrnek s matným povrchem. Přírodní dřevěné víčko slouží také jako tácek. Vyberte si mezi barevným potiskem nebo laserovým gravírováním vhodným také do myček. Objem 400 ml. Prezentováno v dárkovém balení Avenue. Keramika.

Táborákový hrnek 475 ml

Táborákový hrnek 475 ml - Bílá / Černá
Tento klasický, lehký hrnek s povrchovou úpravou smaltového vzhledu je ideální pro kempování, pobyt v přírodě a každodenní použití. Jednostěnná konstrukce. Tato položka může mít malé nedokonalosti, které mu přidávají na charakteru, vzhledem k tomu, že je vyroben ručně. Objem je 475 ml. Enamel.

Hrnek keramický k táboráku

Hrnek keramický k táboráku - Bílá
Vintage keramický hrnek. Objem je 310 ml. EN12875-1 kompatibilní, vhodný do myčky na nádobí, i pokud je ozdoben. Vyvedeno v bílé krabičce. Keramika.

Keramický hrnek Mendi 350 ml

Keramický hrnek Mendi 350 ml - 0ranžová
Keramický hrnek v trendy designu, 350 ml. Splňuje normu EN12875-1, lze mýt v myčce, i po aplikaci reklamy. Součástí balení je bílá lepenková krabice. Keramika.

Sussix tečkovaný hrnek

Sussix tečkovaný hrnek - Šedá
Keramický hrnek s trendy tečkovaným povrchem. EN12875-1 kompatibilní, vhodný do myčky na nádobí, i pokud je ozdoben. Objem je 325 ml. Vyvedeno v bílé krabičce. Keramika.

Keramický hrnek Taika 360 ml

Keramický hrnek Taika 360 ml - Modrá
Klasický designový hrnek s barevným vnitřkem. Rytina umožňuje vytvoření barevného loga. Objem činí 360 ml. Dodáván v bílé dárkové krabičce. Keramika.

Termohrnek Travere 2-v-1

Termohrnek Travere 2-v-1 - Stříbrný
Dvouplášťová termoska z velmi odolného materiálu Eastman Tritan vně a nerezové oceli uvnitř s odklápěcí nápojovou krytkou (flip-top) a promyšleným geometrickým designem. Nekapající láhev. Dodáváno v dárkové kazetě Elleven. Objem 475 ml. Eastman Tritan ™, Nerezová ocel.

Termohrnek Tech

Termohrnek Tech
Nerezový dvouplášťový termohrnek s posuvným víčkem ovládaným palcem. Objem 330 ml. Dodáváno v dárkové krabici.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku