Hodinky

Activity Tracker AT300

Activity Tracker AT300 - Grey
Perfektní chytrý náramek pro outdoorové aktivity. Na displeji Vám umožní sledovat Vaše výkony: krokoměr, čas, vzdálenost, spálené kalorie nebo kvalitu spánku. Funguje také jako dálková spoušť pro Váš fotoaparát. Bezplatná aplikace je kompatibilní s operačním systémem Android a iOS. Kabel micro USB je součástí balení. Dodáváno v luxusním dárkovém balení.Objednávka v hodnotě nižší než 500 € bude navýšena o manipulační poplatek 20€. Plast, Silikonový plast.

Tracker aktivity Prixton AT801

Tracker aktivity Prixton AT801
IP67 je voděodolný tracker aktivity s barevným, dotykovým displejem o rozměru 0,96 palce. Hlavní funkce: monitor tepové frekvence, krokoměr, vzdálenost, kalorie, monitor spánku, upozornění pro sedavý životní styl, upozornění Bluetooth 4.0. Kompatibilní s Android 4.4 a vyšší / IOS 8.1 a vyšší. Baterie 50 mAh. Pohotovostní doba: 7 dnů. Přímé dobíjení pomocí USB. USB kabel součástí balení. Dodáváno v luxusním dárkovém pouzdře.Objednávka v hodnotě nižší než 500 € bude navýšena o manipulační poplatek 20€. ABS plast, Silikonový plast.

Chytré hodinky Prixton SW41

Chytré hodinky Prixton SW41
Chytrý náramek s 1,39'' LCD obrazovkou s rozlišením 400x400 pixelů. Sledování srdeční frekvence, řízení denní činnosti a oznámení. Vestavěná GPS, Bluetooth 4.0, kamera o rozlišení 2 megapixely. Slot pro SIM kartu. Podporuje IOS 8.0 + a Android 4.4 a vyšší. Kapacita baterie: 350 mAh. Dodává se v luxusní dárkové krabičce. Plast, Silikonový plast.

Smartwatch SW15

Smartwatch SW15
Chytré hodinky s hladkým a kompaktním designem. Jejich kovové pouzdro obsahuje velkokapacitní displej pro nejvyšší čitelnost údajů a ikon. Bezplatná aplikace je kompatibilní s operačním systémem Android a iOS. Hlavní funkce: SIM karta a slot micro SD, hands-free telefon, fotoaparát, dálková spoušť, MP3 přehrávač a oznámení pro sociální média a e-mail. Hodinky mohou sledovat kvalitu Vašeho spánku a aktivity. Dobíjejí se pomocí kabelu micro USB, který je součástí balení. Dodáváno v luxusním dárkovém balení.Objednávka v hodnotě nižší než 500 € bude navýšena o manipulační poplatek 20€. Kov, Silikonový plast.

Prixton activity tracker AT700

Prixton activity tracker AT700
Vodotěsný, chytrý náramek, Bluetooth 4.0 kompatibilní s Android 4,3+ a iOS 8.0 nebo vyšší. Baterie 150 mAH, výdrž až 1 týden v úsporném režimu. Hlavní funkce: srdeční tep, spálené kalorie, monitor spánku, pohyby při plavání, krokoměr. Můžete přehrávat svou oblíbenou hudbu a pořizovat fotografie z dálky. Upozornění na hovory a zprávy. Dodáno v pěkné dárkové krabičce.Objednávka v hodnotě nižší než 500 € bude navýšena o manipulační poplatek 20€. Plast, Silikonový plast.

Smartwatch SWB225

Smartwatch SWB225
Tento kruhový smartwatch má kovové pouzdro, silikonový náramek a skvělý vzhled. Aplikace je volně dostupná ke stažení je kompatibilní se systémem Android nebo iOS. Hlavní funkce: tepová frekvence, notifikace, notifikace steps, sedentary připomínka a Bluetooth 4.0.Objednávka v hodnotě nižší než 500 € bude navýšena o manipulační poplatek 20€. Kov, Silikonový plast.

Smartwatch SW16

Smartwatch SW16
Výjimečné chytré hodinky. Jejich silikonové pouzdro a pásek se ideálně hodí pro outdoorové aktivity. Velký displej pro snadnou čitelnost. Bezplatná aplikace je kompatibilní s operačním systémem Android a iOS. Hlavní funkce: hands-free telefon, dálková spoušť, připomenutí volání, textových zpráv a událostí, krokoměr, funkce anti-lost a stopky. Budou také sledovat kvalitu Vašeho spánku. Dobíjení pomocí kabelu micro USB (součástí balení). Dodáváno v luxusním dárkovém balení.Objednávka v hodnotě nižší než 500 € bude navýšena o manipulační poplatek 20€. Plast, Silikonový plast.

Vodotěsné chytré hodinky SWB25 Prixton

Vodotěsné chytré hodinky SWB25 Prixton
Tyto hranaté chytré hodinky mají silikonové tělo a řemínek. Tělo je vodotěsné do 3 metrů a je ideální pro outdoorové aktivity. Bezplatná aplikace je kompatibilní s Androidem a iOSem. Chytré hodinky využívají Bluetooth a mají handsfree. Hlavní funkce: srdeční frekvence, oznámení, počet kroků, monitor spánku, spálené kalorie. Pořizujte obrázky a poslouchejte hudbu s chytrými hodinkami a dostávejte upozornění na zprávy, e-maily a sociální sítě. Baterie 360 mAH, možnost dobít pomocí magnetického konektoru. Součástí je oranžový a žlutý řemínek.Objednávka v hodnotě nižší než 500 € bude navýšena o manipulační poplatek 20€. Plast, Silikonový plast.

Chytré hodinky SWB221

Chytré hodinky SWB221
Tyto kulaté chytré hodinky mají silikonové tělo a řemínek, což zvýrazňuje jeho atraktivní kulatý design a jsou ideální pro vaše outdoorové aktivity. Bezplatná aplikace je kompatibilní s Android nebo iOS. Hlavní funkce: Krokoměr, dálkové ovládání kamery, monitor spánku, pohybová připomínka. Je dodáván v luxusním dárkovém balení.Objednávka v hodnotě nižší než 500 € bude navýšena o manipulační poplatek 20€. Plast, Silikonový plast.

Prixton AT810 ECG chytré hodinky

Prixton AT810 ECG chytré hodinky
Novinka
Kompatibilní s Androidem, systemem iOS a taky připojuje se k jiným zařízením přes Bluetooth 4.0. Chytré hodinky shromažďujou údaje o zdraví, každodenní činnosti a sportu. Nabíjí se zcela za 2–2,5 hodiny a poté je lze použít po dobu 5–7 dní. Mají 0,96 "dotykový LCD displej s rozlišením 160x80. Funkce EKG, elektrokardiogramy a měření kroků, vzdáleností a kalorií. Sleduje spánkové vzorce, krevní tlak a srdeční frekvenci. IPX7 odolnost vůči stříkající vodě. Skandinávský procesor nRF52832. Baterie 105 mAh. Guma.

Prixton SWB31 IP68 chytré hodinky

Prixton SWB31 IP68 chytré hodinky
Novinka
Chytré hodinky, které lze ponořit do vody až do hloubky 30 metrů, s krokoměrem, dynamickým monitorem srdeční frekvence, alarmem sedavého životního stylu a kontrolou kvality spánku. Přizpůsobitelný 1,28 "LCD displej. 200 mAh baterie, nabíjení magnetickým kontaktem. Kompatibilita s iOS a Android. Guma.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku