Fitness nástroje

Podložka Cobra na fitness a jógu

Podložka Cobra na fitness a jógu - 0ranžová
Doporučujeme
Pohodlná podložka na fitness a jógu s diamantovým vzorem a protiskluzovým povrchem. Obsahuje pouzdro z polyesteru s uzavírací šňůrkou a nastavitelným ramenním popruhem. Velikost podložky: 60 x 170 x 0,5 cm.

Švihadlo Frazier s počítadlem s LCD displejem

Švihadlo Frazier s počítadlem s LCD displejem
Novinka
Toto švihadlo počítá skoky a měří spálené kalorie a uběhnutou vzdálenost (míle i kilometry). 3metrové švihadlo je snadno nastavitelné a lze ho přizpůsobit individuální výšce. Rukojeť se otáčí oběma směry a umožňuje skákat dopředu, dozadu i skřižmo. Baterie jsou součástí balení. ABS plast.

Podložka na jógu Babaji

Podložka na jógu Babaji - Šedá / Černá
Novinka
Podložka na jógu ve dvou odstínech s texturovaným povrchem a vynikajícím úchopem. 6mm tlumená tloušťka pro pohodlí při klečení, sezení a dalších pozicích. Dostatečně lehká ke srolování a přenášení v síťovaném sáčku s ramenním popruhem. K dispozici v odpovídajících barvách nebo v kontrastu s blokem na jógu. Velká dekorativní plocha na přenášecím sáčku. Velikost: 170 x 60 cm. PVC.

Švihadlo Rico, 2 metry

Švihadlo Rico, 2 metry - Zelená
Barevné švihadlo dlouhé 2 metry s bílými plastovými úchyty určenými k potisku. Splňuje normu EN 71. Polyester, Plast.

Blok na jógu Lahiri

Blok na jógu Lahiri - Šedá / Černá
Novinka
Dvoutónový, lehký a všestranný blok na jógu, který je ideální pro lepší stabilitu a protahování v pozicích jógy. Má zaoblené okraje a rohy pro lepší pohodlí a snadnější úchop. K dispozici v odpovídajících barvách nebo v kontrastu s podložkou na jógu. Velká dekorativní plocha na bloku. Velikost: 23 x 15 x 7,6 cm. EVA pěna.

Sada pro cvičení Dwayne

Sada pro cvičení Dwayne - 0ranžová
Novinka
Sada pro cvičení se všemi nástroji nezbytnými k dokonalému cvičení. Dvě činky pro obouruční uchopení, švihadlo a posilovač hrudníku v odpovídajících barvách. Dodává se v síťovaném pouzdru pro snadné nošení a obsahuje velkou dekorační plochu. Polyester.

Sada elastických fitness pásků Crane

Sada elastických fitness pásků Crane
Sada 5 vysoce pevných a odolných gum (60 x 5 cm) různé pružnosti. Každý z nich nabízí protažení a povzbuzení síly ve svalech, abyste mohli lépe tvarovat své tělo. Najde široké uplatnění ve všech druzích sportovních aktivit. Obsahuje pouzdro určené na skladování a reklamní sdělení. Velikost a síla gumy: zelená 0,35 mm / 4,5 kg / 10 liber, modrá 0,50 mm / 5,4 kg / 12 liber, žlutá 0,7 mm / 7,2 kg / 16 liber, červená 0,9 mm / 8,1 kg / 18 liber, černá 1.1 mm / 9 kg / 20 liber. Nylon, Latex.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku