Eko, bio a dřevěná pera

Nash kuličkové pero z PET materiálu

Nash kuličkové pero z PET materiálu - Průhledná Bezbarvá
Novinka
PET Nash kuličkové pero s mechanismem přítlačného typu, horní a dolní barel je vyroben z PET plastu. PET plast je průhledný, pevný a lehký plast. PET je nejvíce recyklovaný a recyklovatelný materiál na světě. Tento model je udržitelnější volbou v naší nejprodávanější řadě Nash per a je k dispozici v různých barvách.

Moneta stiskací kuličkové pero z ABS a pšeničné slámy

Moneta stiskací kuličkové pero z ABS a pšeničné slámy - Černá
Novinka
Kuličkové pero se stiskacím mechanismem vyrobeno z 48 % z pšeničné slámy. Pšeničná sláma je zbytkový materiál po sklizni pšeničného obilí a jejím použitím se snižuje množství použitých plastů. Toto kuličkové pero je dostupné v různých barvách s nápadnými chromovanými detaily. Široká a oblíbená řada Moneta je dostupná v různých stylech a provedeních.

Kuličkové pero Midar z korku a pšeničné slámy

Kuličkové pero Midar z korku a pšeničné slámy
Novinka
Ekologické kuličkové pero se stiskacím mechanismem, tělem vyrobeným z korku a doplňky z pšeničné slámy v různých barvách. Pšeničná sláma je zbytkový materiál po sklizni pšeničného obilí. Snižuje množství použitých plastů a nabízí tak ekologičtější alternativu. Barva korkového materiálu se může různit.

Kuličkové pero Nash z bambusu

Kuličkové pero Nash z bambusu
Ekologické kuličkové pero se stiskacím mechanismem, tělem vyrobeným z bambusu, s detaily z ABS plastu a chromovou sponou. Barva bambusového materiálu se může různit.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku