Dotykové pera se stylusem

Držák / stojan na telefon Prone

Držák / stojan na telefon Prone - Bílá
Ržák / stojan na telefon je navržen pro pohodlné sledování filmů a přijímání hovorů hands-free. Samolepící materiál je bezpečně připevněn na zadní straně smartphonu. Může se také použít pro pevnější uchopení při psaní nebo používání stylusu. ABS plast. ABS plast.

Držák a stojánek na telefon Plane

Držák a stojánek na telefon Plane - Stříbrný
Tento stojánek na telefon podepře váš chytrý telefon, abyste pohodlně sledovali filmy nebo přijímali telefonní hovory. Adhezivní zadní strana se pevně přilepí k zadní stěně chytrého telefonu. Lze jej také použít pro bezpečnější uchopení, když používáte stylus nebo jím píšete za pohybu. ABS plast.

Stojánek na telefon Compress

Stojánek na telefon Compress - Modrá
Navlékněte na prst pro bezpečnější uchopení, když používáte stylus nebo jím píšete za pohybu. Lze jej použít jako stojánek na telefon a také na něm můžete pohodlně sledovat filmy nebo číst články online. Samolepka na zadní straně vám umožní připevnit jej k telefonu. ABS plast.

Silikonové pouzdro na kartu k telefonu

Silikonové pouzdro na kartu k telefonu - Bílá
Lepicí páska na zadní straně umožňuje snadné připevnění na většinu smartphonů s plochou zadní částí. Pouzdro může obsahovat jednu kreditní kartu /průkaz totožnosti /kartu od pokoje /5 vizitek nebo hotovost. Obsahuje také slot na prsty, který usnadňuje držení telefonu. Silikonový plast.

Dotykové Rukavice Tellar

Touch Screen Gloves Tellar - Grey / Black
Dotykové rukavice se speciální úpravou na 5 prstech, akryl, jedna velikost. Univerzální velikost pro dospělé.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku