Dámské mikiny

Dámská mikina Arora s kapucí, zip v celé délce

Dámská mikina Arora s kapucí, zip v celé délce - Bílá / L
Žebrový úplet bočních panelů. Žebrový úplet manžetek. Žebrový úplet spodního lemu. Stahovací šňůrka v kapuci. Klokaní kapsa. Sedlo. Podšívka single jersey uvnitř kapuce. Gravírovaná postříbřená očka . Saténová lemovka výstřihu. Kontrastní rybí steh.
XS - 2XL

Dámská mikina Groundie s kapucí, zip v celé délce

Dámská mikina Groundie s kapucí, zip v celé délce - Šedá melanže / XS
Výprodej
Kontrastní barva podšívky single jersey. Vnitřní kapsa na elektroniku. Díry pro palce. Stahovací šňůrka v kapuci. Klokaní kapsa. Kontrastní plochý steh. Žebrový úplet spodního lemu. Žebrový úplet manžetek. Přední kovový zip . Průkrčník ve dvou barvách.
XS - XL

Dámská mikina Open s kapucí, zip v celé délce

Dámská mikina Open s kapucí, zip v celé délce - Bílá / XL
Výprodej
Žebrový úplet manžetek. Žebrový úplet spodního lemu. Klokaní kapsa. Stahovací šňůrka v kapuci. Zúžený pás pro zeštíhlující outfit. Táhla zipu s příjemným gripem. Sedlo. Průkrčník ve dvou barvách. Gravírovaná postříbřená očka . Praporková značka na bočním švu.
M - 2XL

Dámská bunda Tremblant

Dámská bunda Tremblant - Heather Smoke / XL
Přední kontrastní reverzní zip . Přední kapsy s kontrastním reverzním zipem. Dlouhý zadní díl. Díry pro palce. Tvarované švy a zúžený pas pro zeštíhlující fit . Náprsní kapsa. Kontrastní plochý steh. Vnitřní port na sluchátka s průtahem na kabel. Kontrastní sedlo. Elastické šňůrky v kontrastní barvě.
XS - XL

Dámská mikina Alley s kapucí

Dámská mikina Alley s kapucí - Bílá / S
Výprodej
Žebrový úplet manžetek. Žebrový úplet spodního lemu. Stahovací šňůrka v kapuci. Klokaní kapsa. Zúžený pás pro zeštíhlující outfit. Sedlo. Průkrčník ve dvou barvách. Gravírovaná postříbřená očka . Praporková značka na bočním švu. Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí.
S - 2XL

Ruby dámská mikina s dlouhým zipem z organického materiálu GOTS a recyklátu GRS

Ruby dámská mikina s dlouhým zipem z organického materiálu GOTS a recyklátu GRS - Bílá / M
Udržitelné propagační oděvy. Přední reverzní zip s certifikací GRS. GOTS certifikované stahovací šňůrky v kapuci. Zúžený pás pro zeštíhlující outfit. Klokaní kapsa. Kartáčované na vnitřní straně. Žebrový úplet manžetek. Žebrový úplet spodního lemu. Dvoubarevná značková páska na krk. Sedlo. Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí.
XS - 2XL

Jasper dámský svetr s kulatým límečkem z organického materiálu GOTS a recyklátu GRS

Jasper dámský svetr s kulatým límečkem z organického materiálu GOTS a recyklátu GRS - Bílá / XL
Udržitelné propagační oděvy. Kulatý výstřih. Žebrový úplet v-vkládek vpředu na středu. Zúžený pás pro zeštíhlující outfit. Kartáčované na vnitřní straně. Žebrový úplet límečku. Žebrový úplet manžetek. Žebrový úplet spodního lemu. Dvoubarevná značková páska na krk. Sedlo. Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí.
XS - 2XL

Theron dámská mikina se zipem

Theron dámská mikina se zipem - Bílá / 4XL
Možnost vlastního značení uvnitř Odtrhávací štítek pro větší pohodlí. Stahovací šňůrka v kapuci. Přední reverzní zip. Klokaní kapsa. Žebrový úplet spodního lemu. Žebrový úplet manžetek. Kartáčované na vnitřní straně. Zpevňující kontrastní lemovka výstřihu ve shodné tkanině. Tvarované švy a zúžený pas pro zeštíhlující fit.
XS - 4XL

Dámská mikina Charon

Dámská mikina Charon - Bílá / 4XL
Možnost vlastního značení uvnitř Odtrhávací štítek pro větší pohodlí. Stahovací šňůrka v kapuci. Klokaní kapsa. Žebrový úplet spodního lemu. Žebrový úplet manžetek. Kartáčované na vnitřní straně. Zpevňující kontrastní lemovka výstřihu ve shodné tkanině. Tvarované švy a zúžený pas pro zeštíhlující fit.
XS - 4XL
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku