Chladící a termo tašky a batohy

Třídenní termotaška Titan ThermaFlect®

Třídenní termotaška Titan ThermaFlect® - Bílá
Tato vysoce výkonná chladicí taška je navržena tak, aby udržovala předměty chladné po delší dobu – uchová led až 3 dny. Termotaška s kapacitou na 30 plechovek má integrovanou tepelnou bariéru, základnu Cold Block™ a vnitřní sálavou bariéru Therma-Flect®. Tyto vícenásobné vrstvy jsou navrženy tak, aby zachovaly chlad a snížily dopad venkovní teploty. Ultra Safe® utěsnění a snadno čistitelná podšívka. Vnější kapsa. Ramenní popruhy. Technologie RhinoTech™ zajišťuje odolnost proti vodě i skvrnám a čistý exteriér. PEVA plastic.

Termobatoh Brisbane

Termobatoh Brisbane - Navy / Šedá
Trendy termobatoh exkluzivního designu s několika funkčními kapsami. 300DPolyester.

Termotaška Falkenberg na 30 plechovek

Termotaška Falkenberg na 30 plechovek - Navy
Hlavní oddíl na zip s tepelně utěsněnou vložkou PEVA a zpevněným dnem. Přední kapsa a dvě boční kapsy ze síťoviny. Nosná délka ramenních popruhů 30 cm. Tato termotaška na chlazení až 30 plechovek má také přední poutko na klíče. 420DPolyester, 210DPolyester, PU Plastic.

Netkaná termotaška Lighthouse

Netkaná termotaška Lighthouse - Natural / Červená s efektem námrazy
Hlavní prostor na zip s dvěma uchy. Nosná výška ucha 23,5 cm. Otevřená přední kapsa s poutkem na pero. Příslušenství není součástí. PP Plast netkaný.

Skládací chladicí vak Cool Down

Skládací chladicí vak Cool Down
Pohodlný skládací chladicí vak. Taška může být složena do malého pouzdra. Hlavní přihrádka se zapínáním na zip a hliníkovou fólií uvnitř. Další přihrádka na přední straně. Velikost po složení 25 x 13,5 cm. Nosná délka uch je 30 cm. 210DPolyester.

Netkaná svačinová termotaška Lapua

Netkaná svačinová termotaška Lapua - Černá
Hlavní prostor na suchý zip. Na zadní straně průhledné okénko, ucho. Obruba v kontrastní barvě. Kapsa na přední klopě. Svačinová taška se dá složit pro snadnější úschovu. Velikost složené tašky 17,6 x 12,5 cm. Příslušenství není součástí. PP Plast netkaný.

Dvoudenní termotaška Titan ThermaFlect®

Dvoudenní termotaška Titan ThermaFlect® - Bílá
Tato vysoce výkonná chladicí taška na obědy nebo termotaška na 10-11 plechovek je navržena tak, aby udržovala předměty zchlazené po delší dobu - led až 2 dny. Vnitřní vícevrstevná bariéra Therma-flect® působí tak, aby chlad zůstal uvnitř a teplo venku. Součástí je vnější kapsa. Tato chladící taška má Ultra Safe® utěsnění a snadno čistitelnou podšívku. Technologie RhinoTech™ zajišťuje odolnost proti vodě i skvrnám a čistý exteriér. PEVA plastic.

Termotaška Oslo

Termotaška Oslo - Bílá
Termotaška s dvěma samostatnými oddíly na zip a s nastavitelným ramenním popruhem. Příslušenství není součástí. 600DPolyester.

Termotaška Sandviken

Termotaška Sandviken - Bílá
Termotaška s izolační vrstvou PEVA a přední kapsou. Nosná délka uch 24 cm. 420DPolyester, PU Plastic.

Termotaška Helsinki

Termotaška Helsinki - Bílá
Termotaška s řadou praktických úložných kapes. Příslušenství nejsou součástí produktu. 600DPolyester.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku