Běhání

Pažní páska Gofax s dotekovou folií pro chytrý telefon

Pažní páska Gofax s dotekovou folií pro chytrý telefon - 0ranžová
Nastavitelný pažní pás se zapínáním na suchý zip a PVC obal k ochraně a používání Vašeho chytrého telefonu. Vhodný pro různé větší chytré telefony, např. iPhone 6(S)-Plus a Samsung S6. Obsahuje ještě další kapsičku na klíče nebo mince. Polyester.

VZOREK: Sportovní Sada

VZOREK: Sportovní Sada
Novinka
Tento set 3 produktů obsahuje: P320.181 Běžecké pouzdro na telefon, P239.435 Bezpečnostní LED pásek, P326.561 Bezdrátová sluchátka do uší

Obal na chytrý telefon

Obal na chytrý telefon
Obal na chytrý telefon. Softshell. S reflexními prvky a nastavitelným suchým zipem. Na chytrý telefon 5'1''. Jedná se o reklamní předmět. 450 x 150 mm

Krokoměr Neiva

Pedometer Neiva - White
Digitální krokoměr s plastovým pouzdrem. Měří kalorie, kroky a vzdálenost. Včetně knoflíkové baterie.

LED světlo na botu Usain

LED světlo na botu Usain - Bílá / Černá
Venkovní spona na boty pro lepší viditelnost s vypínačem on/off pro blikající nebo stabilní režim. Při běhu, jízdě na kole nebo při chůzi snadno připevníte na botu. Baterie jsou součástí balení. ABS plast.

Multifunkční LED svítilna Pika

Multifunkční LED svítilna Pika
Doporučujeme
Tato univerzální svítilna má 3 ultra jasné LED se 4 režimy svícení, které zajišťují optimální intenzitu světla. Lze ji připevnit na paži při běhání, použít jako čelovku nebo jako čelní světlo jízdního kola. Elastický řemínek a šňůrka i pružinový klip nabízejí nekonečné možnosti připevnění na cokoli. Součástí je karta s popisem funkcí v několika jazycích (EN/FR/DE/IT/ES/NL). Baleno v dárkové kazetě Elevate. Součástí jsou baterie vložené do produktu. Exkluzivní design.

Náramek Olymp LED

Náramek Olymp LED - Modrá
Náramek Olymp LED. Nastavitelný, pružný venkovní ramenní popruh s LED světlem, netkaným podkladem a vypínačem pro aktivaci rychlého blikání, pomalého blikání, trvalého osvětlení nebo vypnutí. Baterie jsou součástí balení. PVC. PVC.

LED přívěsek - lithiová baterie

LED přívěsek - lithiová baterie
LED přívěsek lze připojit k oblečení, na batohy, kola a mnoho dalších předmětů. Pomocí tlačítek on-off zapnete přívěsek ve tmě a vypnete když už není potřeba. Je vybaven 1 CR 2032 Lithium-ion baterií. K dispozici jsou dva režimy světla: blikající a stálé svícení. Včetně ABS karabiny. Uchovávejte v čistých a suchých podmínkách. Neskladujte na přímém slunečním světle. Dodržujte pokyny OOP o uplatňování směrnice Rady 89/686/EHS o sbližování právních předpisů členských států týkajících se prostředků osobní ochrany. LED přívěsky jsou schváleny CE. Prohlášení o shodě je k dispozici na vyžádání. PVC.

Peněženka Na Zápěstí Sports

Peněženka Na Zápěstí Sports / Modrá
Peněženka na zápěstí SPORTS: kapsička na zip - svou velikostí se skvěle hodí pro uschování klíčů nebo malého MP3 přehrávače – užitečná pro běhání, procházky či turistiku
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku