Batohy

Oriole šňůrkový batoh se zipem

Oriole šňůrkový batoh se zipem - Bílá
Novinka
Velká hlavní přihrádka v černé barvě se zavíráním na šňůrku. Batoh je vybaven přední kapsou se zipem, portem na sluchátka a zpevněnými rohovými štítky. Nosnost do 5kg. 210DPolyester.

Pheebs šňůrkový batoh z recyklované bavlny 150 g/m².

Pheebs šňůrkový batoh z recyklované bavlny 150 g/m². - Heather Black
Novinka
Recyklovaná bavlna pochází z výrobního odpadu textilních továren, vznikajícího během procesu řezání. Podobné barvy jsou míchány dohromady, takže není nutné další barvení. Velký hlavní oddíl uzavíratelný bavlněnou šňůrkou v přírodní barvě. Navrženo pro nošení přes rameno nebo jako batoh. Obsahuje dva úchyty s výškou 14 cm. Nosnost do 5 kg. Barvy na skutečném produktu se mohou mírně lišit z důvodu výrobního procesu. Recycled cotton, 150 g/m2.

Batoh Trend

Batoh Trend - Bílá
Bestselleer
Pohodlný trendy batoh s nastavitelnými zádovými popruhy, dvěma prostory na zip, přední kapsou na zip a přední kapsou na suchý zip. 600DPolyester.

Batoh Ozark

Batoh Ozark - 0ranžová / Bílá / Černá
Velký hlavní prostor na zip. Střední oddíl na zip s vnitřními kapsičkami na zip. Přední kapsa na zip s vývodem pro kabel sluchátek. Nastavitelné polstrované zádové popruhy a zpevněné ucho v horní části. 600DPolyester.

Fotbalový batoh Goal

Fotbalový batoh Goal - Bílá
Prostorný hlavní oddíl se stahovací šňůrou. Přední oddíl na nošení míče. Polyester.

Módní batoh Trias

Módní batoh Trias - Šedá
Doporučujeme
Tento batoh v řadě trendy barev má nastavitelné polstrované zádové popruhy, 2 oddíly na zip, přední kapsu na zip, přední kapsu na suchý zip a zpevněné horní ucho k přenášení. 600DPolyester.

Batoh Utah

Batoh Utah - Navy / Krémově bílá
Batoh se polstrovanými zádovými popruhy, dvěma kapsami ze síťoviny, odnímatelnou kapsičkou na telefon, přední kapsou na zip pro přehrávače MP3/MP4 a několik malých háčků na klíče, vývod pro sluchátka. 600DPolyester.

Batoh Boston na notebook 15,6"

Batoh Boston na notebook 15,6" - Černá / Červená s efektem námrazy
Batoh na notebook exkluzivního designu. Hlavní prostor obsahuje zpevněnou kapsu na notebook, do něhož lze vložit většinu notebooků velikosti 15,6". Organizační panel, dvě přední kapsy na zip, hliníkové ucho a nastavitelné, zpevněné zádové popruhy. 600DPolyester.

Batůžek Cheer

Batůžek Cheer - Bílá
Otevřený hlavní prostor se stahovací šňůrou. Zpevněné rohy na dně. 210DPolyester.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku